piątek, 7 marca 2014

[Create] Gal’Haris Palace [ENG]

SE_Gal'HarisPalace

 Prawdopodobnie nie jest żadną nowiną stwierdzenie, że solidny, minecraftowy projekt bez równie dobrego otoczenia nie jest tak efektowny, jak by mógł być. Przez takie niedopatrzenie, nawet bardzo dobrej budowli może zabraknąć tego „czegoś” co sprawia, że można ją z czystym sumieniem nazwać epicką. Czasami ma też miejsce nieco odwrotna sytuacja. Budowla, którą nazwalibyśmy zaledwie dobrą lub przeciętną może być tak umiejętnie wkomponowana w zdumiewające otoczenie, że i tak będziemy się nią zachwycać. Na szczęście Pałacowi Gal’Haris niczego nie brakuje:


Autorem tej budowli jest RamboSmileCraft. Do tej pory specjalizował się głównie w budowlach o bardziej lub mniej orientalnej stylizacji, ale jak widać nie przeszkodziło mu to w zbudowaniu czegoś zupełnie innego. Oprócz wspomnianego już krajobrazu, Gal’Haris zwraca uwagę miłymi dodatkami, takimi jak gigantycznych rozmiarów, kolorowe motyle oraz przede wszystkim olbrzymią ilością szczegółowych elementów samego pałacu. Wzór ścian jest na tyle skomplikowany, że momentami ciężko jest zawiesić oko w jednym, konkretnym miejscu. Być może jednak, czasami mniej znaczy lepiej?
Pewną ciekawostką jest fakt, że prezentowany dziś projekt jest aplikacją do AngelBlockSociety, grupy skupiającej wybitnych, minecraftowych twórców, o której pisałem w jednym z poprzednich artykułów. Wypada mi tylko życzyć autorowi Gal’Haris Palace powodzenia, bo uważam, że swoją działalnością zasłużył sobie na to wyróżnienie.

Opis zaciągnięty z craftsite.pl autorstwa Antoniusz

Map create by RamboSmileCraft

Download(~28Mb):
Oryginalny(Original):

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz