wtorek, 25 października 2016

[+1.8][Adventure/Creative] The Last of us minecraft edition [ENG]

2014-07-14_2343307865863
Niby to niewinne stworzenia, które zazwyczaj potrafimy pokonać kilkoma machnięciami kolorowego miecza. Ale… Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to żyć w strachu o swoje jutro? Gdzie cały świat nie jest Twój – jest opanowany przez inne stworzenia. Nastała nowa era – potworów, które kiedyś wykorzystywałeś jedynie do zdobywania poziomu.

The Last of Us to stosunkowo długa mapa przygodowa, autorstwa Emiel97. Podłoże świata przedstawionego zaczerpnięto z gry, o identycznej nazwie, jednak historia jest kompletnie inna. Twórca skupił się nie tylko na klimatycznych budowlach, ale również na bardzo zaawansowanych systemach, które sprawiają, że możemy kompletnie poczuć się jak w wyżej wymienionej grze.
Gra jest dla jednej lub dwóch osób – w drugim wariancie jest trochę trudniej, ponieważ dysponujemy takim samym, podzielonym ekwipunkiem, jednak zabawa na pewno lepsza. Szacowany czas gry zależy tylko i wyłącznie od Twojego zaangażowania w fabułę. Warto również pamiętać o zestawie tekstur, ponieważ podczas gry pogrywać będzie podkład muzyczny, w zależności od sytuacji.

Autor tekstu: LordRossiol


 Create by Emiel97

Download(~24MB):

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz