wtorek, 1 listopada 2016

[Minigame] Wojny mobów [PL]


O co tu chodzi?
Wojny mobów obsługują trzy tryby gry. Każdy z nich ma inne warunki zwycięstwa:
- Do liczby zgonów – Gracze biją się tak długo, aż na arenie pozostanie jedna osoba z liczbą żyć równą lub większą jeden. W tym trybie od zabijania ważniejsze jest nieumieranie.
- Do liczby zabójstw – Najważniejszym celem gracza jest osiągnięcie danej liczby zabójstw prędzej od oponentów. Nie ma tu sensu unikać śmierci siedząc na kampie – ponieważ w tym samym czasie inni gracze ukradną nam naprawdę dużo morderstw.
- Tryb Nieskończony - Jak nazwa wskazuje, gra nie kończy się nigdy.

Zróżnicowane bitwy
Klas mamy do wyboru jedenaście – jest to ilość niemała, acz wydawałoby się że jest ich mniej niż w innych tego typu grach. Może i tak, jednak tutaj żadna z klas nie jest bezużyteczna – nad testowaniem balansu postaci spędziliśmy długie godziny i niewiele pod tym względem dałoby się zmienić. Spośród tych postaci pięć jest płatne – za walutę robi doświadczenie. Źródeł „monet” (Expa) jest kilka – m.in. zwycięstwa i zabójstwa. Zarabianie da się także przyspieszyć poprzez kupienie odpowiedniego buffa w sklepie – o nim jednak potem. Ważnym elementem jest też zabezpieczenie przed spawn killami. Dzięki kilku sekundom nieśmiertelności po respawnie NIGDY nie umrzemy nie wiedząc co się wokół nas dzieje.

Sklep 
Bez wątpienia niezwykły, jak na typ rozgrywki, dodatek. Umożliwia czytanie sobie o zdolnościach różnych postaci, a także kupowanie ich, w asortymencie posiada też buff do zarabianych monet, pozwalający zarobić przy każdym zwycięstwie dodatkowe 20 monet.

Twórcy: 
- Azeth Meron – odpowiedzialny za okablowanie całości. Ma w tej kwestii pewne doświadczenie – to już jego 3 dokończona mapa, choć pierwsza opublikowana.
- Kerux – artysta, który OD ZERA zbudował cztery z sześciu aren. Choć nie miał jeszcze zbytnich doświadczeń w tej kwestii, jego debiut można ocenić jako doskonały.
- Kamikazer – kolejny geniusz kamiennej cegły i drewnianego płotu. Stworzył pozostałe dwie areny. - Szymonx – operator koparki i wielu innych cegieł.

Download(~72MB):  

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz